הפרחת בלונים

 

הפרחת בלונים

 

בעידן בו האירועים הפכו לגדושי אטרקציות והאורחים כבר כעט ולא מתרגשים משום דבר, כי מה הם כבר לא ראו: זיקוקים, הפרחת יונים, הליקופטרים, מיצגים אנושיים, זמרים ורקדניות בשלל סגנונות – ישנה אטרקציה אחת שבכל זאת מצליחה לרגש את כולם. מדובר על הפרחת בלונים. להבדיל מהפרחת יונים בה אנשים רבים רואים מעשה לא הומני שגם לעיתים קרובות מתפקשש ומלכלך – הפרחת בלונים זו התשובה לכל מי שמחפש ריגוש ואסתטיקה. הפרחת בלונים זהו משהו שאפשר לבצע בכל שלב באירוע ותמיד האורחים יהיו מופתעים ומהופנטים. הפרחת בלונים מתאימה לשלל אירועים: חתונות, בריתות, בר או בת מצווה, ימי הולדת, חינות, מסיבות רווקות או רווקים. מדובר בהשקעה של כמה מאות שקלים בסך הכל כאשר התמורה שמקבלים האורחים ומארגני האירוע שווה כל שקל. כי הפרחת בלונים היא לא רק מעניקה ריגוש והפתעה לאורחים היא גם מצטלמת טוב ונשמרת לעד בזיכרון של כולם.

הפרחת בלונים לאירועים

 

הפרחת בלונים – עיצוב בלונים

הפרחת בלונים זוהי אטרקציה המעניקה לחוגגים שלל אפשרויות וסגנונות הן להפרחה עצמה והן לעיצוב האולם בעזרת הבלונים. אלא יכולים להיות בלונים בשלל צבעים וצורות, עם פרחים ובלעדיהם, עם כיתוב או בלעדיו. אפשר לעצב בעזרת הבלונים כמעט כל דבר: חתן וכלה, לבבות, פרחים וכו'. הבלונים שנועדו להפרחה יהיו מלאים בגז הליום העוזר בהפרחתם לשמיים או לתקרה.

 הפרחת בלונים בחופה בחתונה

הפרחת בלונים – כיצד מפריחים

האופן בו הבלונים יופרחו גם כולל שלל סגנונות ואפשרויות. אפשר לחלק לכל אורח בלון אחד אותו הוא יתבקש להפריח ברגע שיקבל סימן ואפשר להשאיר את המלאכה לאיש מקצוע שיפריחו אותם באופן מרוכז ברגע המתאים. אם מדובר בחתונה הרגע המתאים ביותר להפרחת בלונים הוא כמובן בסיום החופה. הדבר גורם לריגוש רב בקרב האורחים והזוג שמתחתן. אם מדובר בבלונים לבנים אז בכלל מדובר במחזה קסום מעין כמותו.

 

הפרחת בלונים – אפשר גם לשלב

הפרחת בלונים זוהי אטרקציה הניתנת לשילוב עם אטרקציות אחרות. כך לדוגמה, אם היא תהיה משולבת עם מעגל מתופפים, שבסיום החופה יתקע בשופרות – האפקט יהיה בלתי נשכח, מרגש וקסום. אף אורח לא יישאר אדיש והזוג יזכה לשלל תמונות צבעוניות, שמחות וייחודיות. עוד משהו, שללא ספק יגרום לאורחים שלהם לדבר על החתונה עוד הרבה זמן אחרי סיומה זו האפשרות לחלק לכל אחד מהם בלונים למזכרת מהחתונה. כי בסך הכל לא מדובר בהוצאה גדולה או מתנה יקרה לאורחים, אך תתפלאו לדעת עד כמה אנשים מעריכים את מחוות תשומות הלב הקטנות כמו בלונים.

 

מתופפים לאירועים , מתופפים