מעגל מתופפים

 

מעגל מתופפים

  

כל אירוע, בין אם זו חתונה או בר מצווה, יום הולדת או מסיבת רווקות, גיבוש בבית ספר או יום כיף בעבודה, מעצם הגדרתו הוא מאורע משמח האמור להיחרט בזיכרונם של כל החוגגים. עם זאת, לא כל האירועים הם באמת כאלה וזה בעיקר כי מי שמארגן אותם לא תמיד חושב על כל הפרטים הקטנים ולא בוחר נכון את האטרקציות לאורחים. למרות שהיום לא חסר אטרקציות ולרשותם של החוגגים עומדות אינסוף אופציות לרגש, להפתיע ולשמח, לא תמיד הם יכולים לקלוע לטעמם וסגנונם של המוזמנים לאירוע וכך בסופו של דבר הוא הופך לבנאלי ומשעמם. אז מה עושים? בשביל זה נכתבו המון המלצות (אותן ניתן למצוא ברשת לגמרי בחינם) וניתנו המון טיפים אך לשדרג, לשפר ולחדש. אחד הטיפים, שללא ספק הוכיח את עצמו כיעיל ומתאים לכל סוג אירוע – מעגל מתופפים.

 מעגל מתופפים לאירועים

מעגל מתופפים – מתאים לכל אירוע

מעגל מתופפים מתאים לכל סוג של אירוע כי אין מישהו שלא ירצה לזוז ולרקוד לקצב התופים המדליק. אפשר להזמין אותו לחתונה, לבר או בת מצווה, למסיבת רווקות או רווקים, לימי הולדת, למסיבות כיתה, לגיבושים או לימי כיף בעבודה. מעגל מתופפים בדרך כלל מורכב מ-3-10 מתופפים מקצועיים שיכולים לקבל גם ליווי של רקדנים, זמרים ואביזרים שונים. זה יכול להיות מעגל בסגנון אותנטי: יהודי, ערבי, ברזילאי, אפריקני ועוד ויכול להיות בסגנון מודרני (בסגנון מיומנה) – תיפוף בימתי בשילוב תנועה, קטעי טראנס ממוחשבים כוריאוגרפיה.

 

מעגל מתופפים – לאורך כל האירוע 

מעגל מתופפים זה משהו שאפשר להזמין רק לקטע ספציפי מהאירוע (במקרה שכבר הזמנתם עוד כמה אטרקציות ותוכנית הערב גדושה בפעילויות) ואפשר להזמין אותו לאורך כל האירוע. מעגל מתופפים יפתח את הערב בקבלת פנים ויסיים אותו ברחבת הריקודים. בקבלת הפנים הוא יבטיח לאורחים שמצפה להם ערב מרגש וקצבי במיוחד ולילדים הוא יעניק תעסוקה כבר מתחילת הערב. את מעגל המתופפים אפשר לשלב גם בדרך לחופה, בחופה עצמה ובין לבין אטרקציות אחרות, תוך שהמתופפים יעברו בין השולחנות ובין האורחים.

 

מעגל מתופפים – פעילות לילדים   

בתור תעסוקה ופעילות לילדים – מעגל מתופפים זה הדבר הנפלא ביותר. הילדים מאוד אוהבים את הקצב ואת המוסיקה החיה והם ישמחו לקחת חלק פעיל בתיפוף. מעגל מתופפים לילדים אפשר להזמין גם לאולם השמחות וגם לפעילות הנערכת בחוץ: בפארקים, בשמורות ובגנים, במשחקיות ובבתים פרטיים. ישנם גם חתני בר מצווה המזמינים מעגל מתופפים לחגיגות שלהם בכותל בירושלים. אירוע כזה מקבל ערך מוסף ההופך את החגיגה למאוד אוטנטית, מרגשת, אנרגטית ובלתי נשכחת.