מתופפים לבר מצווה | מתופפים לבת מצווה

 

מתופפים לבר מצווה

 

לקחת חלק פעיל במעגל מתופפים זה כיף גדול, במיוחד אם מדובר בבר מצווה בה חתן השמחה מוכן לעשות הכל כדי שהאירוע שלו יהיה האירוע עליו ידבר כל בית הספר. בדיוק בגלל זה מתופפים לבר מצווה זוהי האטרקציה הפופולארית ביותר היום בקרב כל מי שחוגג את יום המצווה שלו. מעגל מתופפים יכול להיות בכל סגנון: אפריקני, דרום אמריקני, הודי, ישראלי, ערבי ואפילו מודרני. כל אחד והטעם האישי שלו. הוא גם יכול להשתלב בקבלת הפנים של האורחים, תוך שהוא מבטיח להם ערב שמח במיוחד, גם בטקס הנרות וגם במהלך הריקודים. מה שחשוב, שבדומה לשירותים אחרים אותם הינכם מזמינים לאירוע, גם צוות המתופפים יהיה מקצועי, איכותי ומנוסה. בשביל זה כדאי לבקר באירוע של אחרים כדי להתרשם מעבודתם באופן אישי ולא להסתמך רק על המלצות הכתובות באתר.

מתופפים לבר מצווה עם שופרות 

מתופפים לבר מצווה – מה זה אומר

שירות מתופפים לבר מצווה כולל בדרך כלל 3-10 מתופפים האחראים על ליווי של בר המצווה אל האולם עם תופים, שופרות, ליווי במהלך טקס הנרות ובהמשך גם הובלה אל רחבת הריקודים. המחיר משתנה מהזמנה להזמנה, בהתאם לכמות אנשי הצוות והאטרקציות הנוספות שרוצים לשלב: תקיעה בשופרות, להטוטני אש, רקדניות, אקרובטים וכו'. ישנה גם אפשרות להזמין מתופפים לבר מצווה לכותל בירושלים. הם ילוו את חתן השמחה ואת בני משפחתו אל הכותל בהרבה נשמה, קצב, שירי הילולה ושירי ירושלים.

מתופפים במועדון בר מצווה 

מתופפים לבר מצווה – כיף לכל הילדים

מתופפים לבר מצווה זה קודם כל כיף בלתי נשכח לילדים. ברוב המקרים מדובר במעגל מתופפים בו כל הילדים יכולים לקחת חלק פעיל. זוהי מעין סדנת תיפוף מדליקה ומרגשת, המעניקה להם הזדמנות להפגין את קישוריהם המוסיקאליים, לחזק את ביטחונם האישי ולהרגיש הרבה יותר חשובים ומוערכים. המנחה מפעיל אותם והם חוזרים על פעולותיו, תוך שהם לומדים דברים חדשים וכן לומדים לשפר את חוש הקצב שלהם. וזה מבלי שהזכרנו כי הם יכולים לרקוד לקצב התופים כאוות נפשם, להשתולל ולשמוח בהשגחתם של מבוגרים אחראיים.

מתופפים לבת מצווה לכניסה  

מתופפים לבר מצווה – ראש שקט להורים 

גם להורים עצמם מתופפים לבר מצווה זהו פתרון נפלא ויחסית לא יקר. בתמורה הם מקבלים ראש שקט והבטחה שהשמחה תהיה בלתי נשכחת, גם עבור הילדים וגם עבור האורחים המבוגרים. הרי כמעט לכל בר מצווה מוזמנים גם אורחים מבוגרים שלעיתים מאוד משתעממים ולא מוצאים את מקומם בין הצעירים. לכן, מעגל מתופפים שיציע להם מוסיקה חייה, קצב וריגוש, תגרום גם להם לקום על הרגליים ולרקוד.

כניסת מתופפים לבר מצווה