מתופפים לחתונה

 

מתופפים לחתונה

 

ענף החתונות בישראל מציע היום אינסוף אטרקציות למתחתנים ואורחיהם. החל מכניסות מפוארות המלוות בזיקוקים והפרחת יונים ועד למגנטים, מיצגים אנושיים, להטוטני אש, פתיתי שלג, בועות ענק, מסכי LSD, רצפות וידאו ועוד. כולן נועדו להפוך את חתונה לאירוע מרגש, איכותי ובלתי נשכח. כל זוג, לפי טעמו האישי, מזמין לעצמו את האטרקציה האהובה ביותר וכל זוג יודע בעצמו מה יעשה טוב לאורחיו. עם זאת, ולמרות המבחר העצום של הפעלות, האטרקציה של מתופפים לחתונה היא ללא ספק אחת המבוקשות והפופולאריות כמעט בכל חתונה ישראלית. כולם אוהבים אותם, גם ילדים וגם מבוגרים, וכולם זוכים בזכותם לערב מרתק, מרגש וגדוש בחיוכים של אושר. וזה לא משנה אם מדובר בחתונה בסגנון מודרני או בחתונה בסגנון אוריינטאלי אתני – מתופפים לחתונה זה הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הן לעצמכם והן לאורחים שיבואו לכבד אתכם ביום החשוב בחייכם.

מתופפים לחתונה בכניסה עם שופרות 

מתופפים בחתונה – קבלת פנים

מתופפים בחתונה, מעבר לכך שהם מציעים לחוגגים שלל סגנונות כמו מעגל מתופפים יהודי, מעגל מתופפים ברזילאי או אפריקני, ג'אז מודרני או הודי אותנטי, הם מציעים שלל הזדמנויות בהן הם יכולים להשתלב בחתונה. אחד ההזדמנויות האלה היא קבלת הפנים. הזוג שמזמין מתופפים בחתונה לקבלת פנים מבטיחים לאורחיהם, כבר בכניסה לאירוע, שמחכה להם ערב מרגש וגדוש בשמחה. זה יכול להיות צוות קטן של 2-3 מתופפים ויכול להיות צוות של מעל 10 אנשים המלווים ברקדניות ונגנים על כלי נגינה אחרים כמו כינורות, שופרות, גיטרות ועוד. 

 מתופפים לחתונה באירוע בחיפה

מתופפים בחתונה – חופה

החופה היא אולי ההזדמנות המומלצת ביותר לשלב את מעגל המתופפים. במקום להשמיע ברקע שיר מרגש מוכר (בלועזית או בעברית) מדוע לא לתת למתופפים לעשות את העבודה. זה הרבה יותר מקורי, עוצמתי ואנרגטי, במיוחד לאור העובדה שמדובר במוסיקה חיה הגורמת לאנשים להישאר עם פה פעור, להרגיש פרפורי בטן ולגרום ללב לפעום.

מתופפים לאירועים עם שופרות בחתונה ובר מצווה 

מתופפים בחתונה – רחבת הריקודים 

גם ברחבת הריקודים, אחרי המנה העיקרית, כשצריך להרים את כל האורחים על הרגליים כדי שיצאו לרחבת הריקודים ולא יישארו לשבת ליד השולחנות אותם המלצרים כבר מתחילים לפנות, מעגל מתופפים עושה את העבודה. ישנם צוותים המגיעים עם כלי תיפוף לאורחים – כל אחד שרוצה להשתתף בתיפוף לוקח כלי ופשוט מתחיל לתופף (כולל הילדים). וישנם צוותים שלא מחלקים תופים לאורחים ובמקום הם מבצעים מופע מרהיב ומדליק הכולל נגני תופים, רקדנים ולעיתים גם להטוטני אש ותוקעי שופרות.  הם יכולים להופיע במרכז רחבת הריקודים ויכולים לעבור בין האורחים.