מאמר מתופפים לאירועים

 

מאמר בנושא:

 

איך לבחור מתופפים לאירועים

בשנים האחרונות, מעגל מתופפים לאירועים הפך להיות לאטרקציה המבוקשת ביותר בכל אירוע, בין אם זו חתונה או חינה ובין אם זו בת מצווה או יום גיבוש בעבודה. אנשים רבים רואים בה משהו מאוד כייפי, מרגש וייחודי ובגלל זה הם לא מוכנים לוותר עליה. כן, כן, למרות שכמעט בכל אירוע יש היום מעגל מתופפים, עדיין מדובר במשהו ייחודי. מפני שגם כאן קיימים סגנונות רבים ואפשרויות לגרום לאטרקציה להיות מקורית ובלתי נשכחת. כיום אפשר למצוא מעגל מתופפים בסגנון אוריינטאלי וכמובן מודרני, בסגנון מיומנה, קרקס או מופע אור קולי. הכל תלוי בטעמם האישי של החוגגים, בסגנון האירוע ובמטרה שרוצים להשיג. מה שכן, וזאת בשל הריבוי של להקות וצוותים המציעים מעגל מתופפים לאירועים, חשוב לבחור את הצוות המקצועי ביותר. הנה כמה טיפים – איך לבחור מתופפים לאירוע.

 

איך לבחור מתופפים לאירועים – חיפוש ברשת

איך לבחור מתופפים לאירוע - זו שאלה הנשמעת כמעט בכל משרד הפקת אירועים ובכל בית המתכוון להזמין אותם לאירוע הקרוב. כדי להתחיל את החיפוש מומלץ קודם כל להיכנס לרשת האינטרנט ולבקר בכמה אתרים המציעים מעגלי מתופפים לאירועים. מספרם כיום הוא די גדול, לכן, כנסו לפחות לעשרת הראשונים המופיעים בדף החיפוש של גוגל. כנסו לאתרים אלה ותראו מה הם מציעים, באיזה אירועים יש להם ניסיון ולאיזה גילאים הם פונים. כך תקבלו פרספקטיבה לגבי מה אתם רוצים: מעגל של 3-5 מתופפים לקבלת אורחים או צוות של 10 מתופפים, נגנים, זמרים ורקדניות ליווי אשר ילוו את הערב מתחילתו ועד סיומו.

 

איך לבחור מתופפים לאירועים – המלצות

בנוסף לפרמטרים כמו סגנון תיפוף (תופי דג'מבה, דרבוקות או טאבלות), כמו המתופפים וניסיונם הקודם באירועים, שימו לב להמלצות. כמעט בכל אתר אינטרנט המציע מעגל מתופפים לאירוע תמצאו גם המלצות של חוגגים פלוס תמונות מהאירועים בהם הם השתתפו. הכי טוב אם תקבלו כמה מספרי טלפון של ממליצים ותדברו איתם באופן אישי. אל תתביישו כי רבים עושים זאת. מי שלא יהיה מוכן לתת לכם טלפונים סביר להניח שיש לו מה להסתיר וזה לא הצוות שתרצו לראות אצלכם באירוע.

 

איך לבחור מתופפים לאירועים – ביקור בהופעה

ביקור בהופעה חיה של אותה הלהקה או צוות המתופפים זוהי התשובה הטובה ביותר לשאלה – איך לבחור מתופפים לאירוע. כל מה שצריך לעשות זה לתאם עם מנהל הצוות לאירוע הקרוב בו הוא משתתף ולהגיע לשם באופן אישי. מה שכן, אם הינכם מארגנים חתונה – בקרו בחתונה ולא בבר מצווה. כך תוכלו לראות לא רק את הביצועים של הצוות עצמו אלא לשים לב גם לתגובות של האורחים.

בלונים לאירועים

 

 

 : מאמרים בנושא

מתופפים

 ? איך לבחור מתופפים