מאמר בנושא מתופפים

 

מאמר בנושא: מתופפים לאירועים

 

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מזמינים לאירועים שלהם מתופפים. זה יכול להיות הרכב של 2-4 מתופפים ויכולה להיות להקת מתופפים של עשרה ויותר מתופפים המלווה גם בכלי נגינה אחרים, בזמרים וברקדנים. קוראים לזה מעגל מתופפים והוא מיועד לכל אירוע ולכל גיל: חתונות, בריתות, בר או בת מצוות, ימי הולדת, חינות, מסיבות רווקים או רווקות, ימי גיבוש או ימי כיף בעבודה. גם הסגנונות הם רבים ומגוונים וכל אחד יוכל למצוא לעצמו את מה שהכי קרוב לליבו: מתופפים בסגנון יהודי, בסגנון ערבי או ים תיכוני, בסגנון ברזילאי, בסגנון אפריקאי, בסגנון הודי או בסגנון ג'אז מודרני. לא מדובר בהוצאה כבדה (המחיר נע סביב 700 שקל לאירוע) והתוצאה שאטרקציה זו מעניקה לאורחים שווה את כל שקל. אירוע בו יש מעגל מתופפים הוא אירוע מרגש, מדליק ובלתי נשכח.

 

מתופפים לחתונה

למרות שמעגל המתופפים מתאים לכל אירוע, חתונה היא ההזדמנות הטובה ביותר להזמין אטרקציה כה מרגשת וייחודית. ולא משנה אם מדובר בחתונה בסגנון אוטנטי או בסגנון מודרני, מעגל מתופפים יקפיץ את האורחים וישדרג את האווירה. מתופפים בחתונה יכולים להשתלב גם בקבלת אורחים, גם באירוע עצמו (אחרי המנה העיקרית כשהאורחים יוצאים לרחבת הריקודים) וגם בתור ליווי לחופה. הליווי לחופה על ידי מתופפים, במקום להשמיע ברקע שיר מוכר, זה מאוד מרגש ומיוחד, הן לאורחים והן לזוג המתחתן.

מתופפים לילדים

מעגל מתופפים לילדים לא חייב להיות רק במסגרת של אירוע הנערך באולם שמחות. הורים רבים מזמינים היום מעגל מתופפים לימי הולדת של ילדיהם, גם לכאלה הנערכים בחוץ (בשמורות טבע, בפארקים, במשחקיות פתוחות וכו'). החוויה לה זוכים הילדים היא בלתי נשכחת ונשארת איתם לכל החיים. בדרך כלל מדובר באטרקציה בה הילדים לוקחים חלק פעיל ונהנים מהפעלות, משחקים ולימוד. המנחה מעודד את הילדים להביע את רגשותיהם על ידי הנחייה הומוריסטית שמאפשרת להן להתפרק, להשתולל, לצחוק והכי חשוב להרגיש ביטחון עצמי.

 

מתופפים לימי כיף

גם בימי כיף, בעבודה ובימי גיבוש, מתופפים זוכים לביקושים גבוהים. הרי מי לא היה רוצה לחוות כמה שעות של שיכרון חושים קצבי, מדליק ומשחרר? הדבר הזה, לא רק שהוא מעניק לאנשים תחושת כיף ושמחה, הוא גם מגבש אותם ומאפשר להם להכיר אחד את השני בצורה הטובה ביותר. בדומה למעגל מתופפים לילדים, גם כאן, המבוגרים לוקחים חלק פעיל בתיפוף ועל כך הם מרגישים שייכים, בטוחים יותר בעצמם ופתוחים.

 

בלונים לאירועים

 

 

 : מאמרים בנושא

מתופפים

 ? איך לבחור מתופפים